Wielka oferta za Marcina Bułkę! 40 milionów euro na stole

Marcin Bułka wzbudził zainteresowanie wielkich klubów. Ofertę za polskiego bramkarza złożył Manchester United. Szczegóły ujawnił Mateusz Borek.

Obecny sezon jest niezwykle udany dla Marcina Bułki. Polski bramkarz od początku rozgrywek jest podstawowym bramkarzem OGC Nice. W 26 meczach tego sezonu Ligue 1 aż 14-krotnie zachowywał czyste konto. Jeśli chodzi o bramkarzy z lig TOP 5 pod tym względem lepsi od Bułki są tylko Unai Simon (15 czystych kont) i Yann Sommer (17 meczów bez straty bramki).
Znakomita postawa Marcina Bułki w tym sezonie nie umknęła uwadze skautom najlepszych klubów z Europy. Jak poinformował Mateusz Borek na antenie Kanału Sportowego, ofertę za polskiego bramkarza miał złożyć Manchester United! Angielski klub miał zaoferować za 24-latka aż 40 milionów euro!

– Nie mogę powiedzieć za dużo, lecz wpłynęła już pierwsza oferta do Nicei – rozpoczął Mateusz Borek.

– Na stole leży 40 milionów euro od Manchesteru United. To jest oczywiście związane z osobą właściciela Jima Ratcliffe’a, który ma udziały w Manchesterze United – ujawnił.

To jest naturalny krok. Myślę, że to może być z obecności pewnych osób komunikat dla menadżerów dla Piniego Zahaviego z powodu zainteresowania innych klubów. Pewnie w ciągu następnych kilku tygodni przekonamy się, czy Manchester Untied realnie jest gotowy dzisiaj zapłacić te 40 milionów euro – zakończył dziennikarz Kanału Sportowego.
Marcin Bułka trafił do OGC Nice w 2021 roku na zasadzie wypożyczenia. Rok później Nicea postanowiła wykupić polskiego golkipera. Obecny kontrakt Bułki obowiązuje do czerwca 2026 roku.


źródło: kanalsportowy.pl

Michał Budzich