Wieczysta Kraków się nie zatrzymuje. Doświadczony ligowiec przechodzi do IV ligi

Maciej Jankowski podpisał kontrakt z Wieczystą Kraków. Były piłkarz Stali Mielec związał się z klubem ze stolicy Małopolski na 2,5 roku.

Wieczysta Kraków nie przestaje zaskakiwać. Czwartoligowiec (piąty poziom rozgrywkowy) podpisał kolejnego piłkarza z przeszłością w kadrze narodowej. Maciej Jankowski podpisał kontrakt z Wieczystą na 2,5 roku.

Spore doświadczenie

32-latek ma na swoim koncie jeden występ w reprezentacji Polski i 302 mecze w Ekstraklasie (zdobył na tym poziomie 63 bramki i zaliczył 29 asyst). Oprócz tego piłkarz może się pochwalić 17 meczami w I lidze, 7 w eliminacjach do Ligi Europy oraz 26 w Pucharze Polski.

Dołączy do innych znanych nazwisk

Przypomnijmy, że w kadrze Wieczystej Kraków jest już sporo znanych i doświadczonych zawodników. Barwy klubu z Małopolski reprezentują m.in. Radosław Majewski, Sławomir Peszko, Łukasz Burliga, Donald Guerrier czy Michał Miśkiewicz.

Wieczysta się nie zatrzymuje i pewnie kroczy po kolejny awans. Krakowiacy zajmują pierwsze miejsce w zachodniej grupie małopolskiej IV ligi. Ich przewaga nad drugim miejscem to 11 punktów.

Źródło: Wieczysta Kraków