Villarreal otworzył sprzedaż biletów na mecz z Lechem Poznań. Kibice wejdą na stadion za… 5 euro

Villarreal wypuścił do sprzedaży bilety na czwartkowy mecz Ligi Konferencji Europy z Lechem Poznań. Ceny wejściówek wynoszą zaledwie 5 euro.

W tym tygodniu startuje faza grupowa Ligi Konferencji Europy. Na tym etapie rozgrywek Polska ma jednego przedstawiciela. Jest nim mistrz kraju z ubiegłego sezonu – Lech Poznań. Kolejorz będzie rywalizował w grupie „C”. Polacy będą się mierzyć z Villarreal, Austrią Wiedeń oraz Hapoelem Beer Szewa.

Wielka szansa dla Arkadiusza Milika. Polak przewidziany do pierwszego składu Juventusu! [CZYTAJ]

Lech vs Villarreal

Lech Poznań zainauguruje fazę grupową LKE meczem z Villarreal. Oczywistym faworytem tej rywalizacji są Hiszpanie, którzy w poprzednim sezonie dotarli do półfinału Ligi Mistrzów. Spotkanie między obiema ekipami zostanie rozegrane już w najbliższy czwartek. Pierwszy gwizdek arbitra o godzinie 18:45.

Specjalny zapis w umowie Lewandowskiego. Barcelona może przedwcześnie zerwać kontrakt [CZYTAJ]

Tanie bilety w Hiszpanii

Gospodarzem czwartkowego spotkania jest Villarreal. Władze hiszpańskiego klubu poinformowały we wtorek o otwarciu sprzedaży biletów na mecz z Lechem Poznań. Kibice, którzy nie posiadają karnetu, mogą nabyć bilet za zaledwie 5 euro. Wejściówki można nabyć zarówno online, jak i w oficjalnym sklepie klubowym, a także na stadionie w dniu meczu.

Co Lewandowski powiedział Dembele podczas pierwszego spotkania? Francuz zdradził szczegóły [CZYTAJ]

Ceny na stadionie Lecha

Lech Poznań już wcześniej otworzył sprzedaż biletów na wszystkie 3 domowe mecze w fazie grupowej LKE. Ceny wejściówek dla kibiców bez karnetu na mecze z Austrią Wiedeń i Hapoelem Beer Szewa rozpoczynają się od 60 złotych. Z kolei bilet na spotkanie z Villarreal kosztuje 100 złotych.

Michał Budzich