Ułatwione zadanie przed reprezentacją Polski. Belgowie zagrają bez największych gwiazd

Już we wtorek reprezentacja Polski po raz drugi zmierzy się z reprezentacją Belgii w Lidze Narodów. Rywale Biało-Czerwonych do Polski przyjadą w okrojonym składzie.

Za nami 3 spotkania z udziałem reprezentacji Polski podczas czerwcowej przerwy reprezentacyjnej. Na otwarcie zgrupowania Polacy uporali się z reprezentacją Walii, zwyciężając 2:1. W kolejnym meczu Biało-Czerwoni doznali bolesnej porażki z reprezentacją Belgii 1:6. Trzy dni później podopieczni Czesława Michniewicza zdołali się odbudować i wywalczyli remis 2:2 w starciu z reprezentacją Holandii.

Piotr Zieliński o swojej przyszłości: „Myślę, że to nie koniec mojej przygody z Napoli” [CZYTAJ]

Rewanż z Belgią

Przed nami ostatni mecz z udziałem reprezentacji Polski podczas czerwcowego zgrupowania. Rywalem Biało-Czerwonych ponownie będą Belgowie. Lewandowski i spółka z pewnością będą chcieli się zrewanżować za ostatnią dotkliwą porażkę 1:6. Mecz Polska-Belgia zostanie rozegrany w najbliższy wtorek na PGE Narodowym w Warszawie.

Duże kluby obserwują Nicolę Zalewskiego. Pojawiło się zainteresowanie spoza Włoch [CZYTAJ]

Gwiazdy nie zagrają z Polską

W porównaniu z poprzednim meczem przeciwko Belgom, Polacy mogą mieć teraz nieco ułatwione zadanie. Do Polski reprezentacja Belgii przyjedzie w nieco okrojonym składzie. Z Polską na pewno nie zagrają Kevin De Bruyne, Thomas Meunier, Yannick Ferreira Carrasco, Dedryck Boyata, Amadou Onana oraz Romelu Lukaku. Cała szóstka opuściła już zgrupowanie.

Michał Budzich