Tymoteusz Puchacz z nową ofertą transferową. Zgłasza się po niego klub z ligi czeskiej

Tymoteusz Puchacz nie może liczyć na regularną grę w Unionie Berlin. Adam Sławiński z „Kanału Sportowego”, poinformował w programie „Polacy pod lupą”, że reprezentant Polski znalazł się w obrębie zainteresowań Sparty Praga.

Krótka rozmowa Lewandowskiego z sędzia. Arbiter zażartował z zegarka Polaka [CZYTAJ]

Na początku roku Puchacz udał się na wypożyczenie do Trabzonsporu. Wychowanek Lecha Poznań pomógł nowemu klubowi w zdobyciu mistrzostwa Turcji, jednak ostatecznie „Bordo-Mavililer” nie zdecydowali się na wykupienie go z Unionu Berlin.

Lewandowski po meczu z Realem Sociedad: „Gdy strzelam pierwszą bramkę w nowym klubie, to dedykuję ją mojemu ojcu” [CZYTAJ]

Podczas okresu przygotowawczego do nowego sezonu 23-latek wystąpił w trzech sparingach swojej drużyny, a następnie odniósł kontuzję, która wyeliminowała go z gry na około trzy tygodnie. Wszystko wskazuje na to, że popularny „Puszka” ponownie nie przekonał do siebie trenerów niemieckiej drużyny i będzie potrzebował kolejnego wypożyczenia.

Kuriozum w Hiszpanii. Sędzia ukarał piłkarza za dedykowanie bramki swoim córkom [WIDEO]

Zainteresowanie z ligi czeskiej

Były piłkarz PSG bardzo chce trafić do Ekstraklasy. Tomasz Smokowski przekazał zaskakujące wieści [CZYTAJ]

Jak twierdzi Adam Sławiński z „Kanału Sportowego”, usługami Puchacza zainteresowana jest Sparta Praga. Dziennikarz uważa jednak, że nawet w tym klubie polski defensor nie miałby zagwarantowanej gry, bowiem w bardzo dobrej formie jest inny obrońca, Casper Hojer.

Gerard Romero wpadł w ekstazę po trafieniu Roberta Lewandowskiego [WIDEO]

– Wiemy, że Tymek chce odejść z Unionu Berlin. Szuka sobie klubu, w którym po prostu będzie mógł regularnie grać. Wiemy, że zgłasza się do niego Sparta Praga – zdradził.

– Jest szansa, że Tymek trafi do tego klubu, natomiast tam jest duży znak zapytania. Dla niego priorytetem jest teraz wyjazd na mundial i on chce znaleźć sobie klub, w którym regularnie będzie grał, tak jak w Trabzonsporze. Chce być od pierwszej kolejki podstawowym wyborem trenera – dodał.

– Niestety, jeśli chodzi o Spartę Praga, tutaj jest znak zapytania, bo bardzo dobrze sezon zaczął inny lewy obrońca tego klubu, Duńczyk Casper Hojer. Cztery mecze, dwa gole i dwie asysty, naprawdę dobry start sezonu – podsumował.

Lewandowski wyróżniony przez EA Sports. Polak z unikatową kartą w grze FIFA 22 [CZYTAJ]