Trener zarządził zmiany w Lechii Gdańsk. Flavio pozbawiony opaski kapitana

 

Tomasz Kaczmarek udzielił wywiadu mediom Lechii Gdańsk. Trener ekipy z Trójmiasta opowiedział o swoich decyzjach dotyczących zespołu. Szkoleniowiec pozbawił Flavio Paixao opaski kapitana.

Zmiany w Lechii

Lechia Gdańsk po czterech kolejkach Ekstraklasy ma na swoim koncie trzy punkty. Podopieczni Tomasza Kaczmarka zajmują 16. miejsce w tabeli. W związku ze słabą formą gdańszczan trener postanowił zarządzić zmiany. Szkoleniowiec pozbawił Flavio Paixao opaski kapitana.

– Ostatnie tygodnie pokazały mi, że drużyna potrzebuje mocnych zmian, aby zagrać kolejny dobry sezon. Trudne momenty wymagają trudnych i nieraz niepopularnych decyzji. Dzisiaj poinformowałem Flavio, że chce, aby zespół miał nowego kapitana. Bardzo szanuję Flavio i wiem, że nie jest to dla niego łatwy moment – powiedział Tomasz Kaczmarek.

Bruno Fernandes z nietypowym wyznaniem. Pomocnik Manchesteru United śledzi Ekstraklasę [CZYTAJ]

– Wiem również, że nie wszyscy od razu zrozumieją moją decyzję. Jestem przekonany, że jest to kluczowy moment, aby rozpocząć nowy proces w zespole. Jako trener Lechii jestem odpowiedzialny za sukces drużyny – dodał.

– Mam pełną świadomość, że moja decyzja jest nieoczekiwana i wywoła dyskusje u kibiców, ale jestem całkowicie zdeterminowany, aby odmienić naszą sytuację i zagrać kolejny dobry sezon – podsumował trener Lechii Gdańsk.

Źródło: Lechia Gdańsk