Trener Karabachu docenia Lecha Poznań. „Są w stanie strzelić gola w każdej chwili”

Gurban Gurbanow odpowiedział na pytania dziennikarzy podczas konferencji prasowej przed meczem z Lechem Poznań. Szkoleniowiec Karabachu Agdam zna stawkę spotkania i ubolewa, że Azerowie trafili na tak silnego rywala już w pierwszej rundzie. Jego zespół nie zamierza się jednak poddawać.

Wielka stawka

Lech Poznań pokonał Karabach Agdam w pierwszym spotkaniu 1:0. Już we wtorek o godzinie 18:00 odbędzie się rewanżowy mecz pomiędzy tymi drużynami. Gurban Gurbanow podczas konferencji prasowej podkreślał wagę tego starcia.

– Przed nami bardzo ważne spotkanie. Takie mecze rozgrywaliśmy zazwyczaj w późniejszych etapach kwalifikacji, a teraz już od I rundy mamy mocnego przeciwnika. Mimo porażki w Poznaniu wierzymy w sukces. Lepiej znamy rywala, musimy być jednak jeszcze ostrożniejsi. Lech jest w stanie strzelić gola w każdej chwili – przyznał trener Karabachu Agdam.

Osłabiony Lech przed meczem z Karabachem. Trzech piłkarzy z problemami zdrowotnymi po starciu z Rakowem

Gurbanow oczekuje pełnych trybun

Gurban Gurbanow liczy na wparcie kibiców. Na Stadionie imienia Tofika Bachramowa w Baku ma pojawić się ponad 17 000 widzów.

– Chciałbym zobaczyć pełne trybuny. To ważna sprawa, która nas zmotywuje – zaznaczył szkoleniowiec mistrzów Azerbejdżanu.

Lech wykona zadanie? Postaw 5 zł na awans Lecha i zgarnij 220 zł!

Źródło: WP Sportowe Fakty, KKSLech.com, Azerisport