Toni Kroos 20 minut przed meczem z Liverpoolem rozmawiał z bratem. O drugiej lidze niemieckiej

Toni Kroos wciąż znajduje się w niebywałej dyspozycji. Niemiecki pomocnik mimo kolejnych lat na karku trzyma pewien poziom, poniżej którego nie schodzi. W ćwierćfinale Ligi Mistrzów przeciwko Liverpoolowi znowu potwierdził swoją klasę. Jego brat zdradził mediom, że rozmawiał z zawodnikiem „Królewskich” 20 minut przed pierwszym gwizdkiem na Anfield.

Obydwa mecze Realu z Liverpoolem opiewały w emocje. Chociaż Hiszpanie wygrali pierwsze spotkanie (3-1), to w rewanżu nadal wszystko można było odmienić. Na Anfield nie ujrzeliśmy jednak goli i to Real Madryt zakwalifikował się do półfinału Ligi Mistrzów.

„Nigdy się nie denerwuje”

Jednym z najważniejszych piłkarzy „Królewskich” w obu starciach z „The Reds” był Toni Kroos. Niemiec w pierwszym meczu zanotował asystę, zaś wraz z Luką Modriciem i Casemiro w drugim stanowił w linii pomocy ścianę nie do przebicia.

Felix Kroos, brat 31-letniego pomocnik zdradził, że rozmawiał z nim przed rewanżem Liverpoolu z Realem. Co ciekawe, miało to miejsce na 20 minut przed początkiem starcia na Anfield. Temat rozmowy także był dosyć zaskakujący.

– 20 minut przed spotkaniem z Liverpoolem zeszłej nocy, Toni i ja rozmawialiśmy o meczu Osnabruck vs Regensburg w drugiej lidze niemieckiej. Nigdy się nie denerwuje. Możesz zadzwonić do niego 5 minut przed finałem mistrzostw świata i normalnie pisać – opowiedział w rozmowie z mediami 30-letni piłkarz Unionu Berlin.

W półfinale Ligi Mistrzów Real Madryt zmierzy się z Chelsea. Pierwsze spotkanie dwumeczu zaplanowano na 27 kwietnia. Odbędzie się ono w Hiszpanii, zaś drugie starcie na Stamford Bridge przypada na 5 maja.