Tomas Pekhart na wylocie z Legii Warszawa? Piłkarz chce zostać, ale klub nie zamierza przedłużać umowy

Do Legii Warszawa spływają oferty za Tomasa Pekharta. Reprezentant Czech z chęcią zostałby w Warszawie, jednak oczekuje przedłużenia kontraktu. A takiego zamiaru nie ma sama Legia. Co dalej z czeskim napastnikiem?

Czesław Michniewicz z pewnością przeżywa trudne chwile w Legii Warszawa. Były selekcjoner młodzieżowej reprezentacji Polski od dłuższego czasu mówi otwarcie o konieczności poszerzenia ławki rezerwowych i wzmocnienia rywalizacji w zespole. Takiego zamiaru nie mają władze klubu, które patrzą na każdą złotówkę z obu stron. Ponadto całkiem niedawno potwierdzono odejście jednego z kluczowych piłkarzy Legii, Josipa Juranovicia.

Pekhart odejdzie?

Jak informuje Sebastian Staszewski, jednym z piłkarzy, który wkrótce może opuścić szeregi warszawskiej Legii, jest Tomas Pekhart. Za napastnika mistrza Polski przed kilkoma tygodniami spływały oferty z Arabii Saudyjskiej, Zjednoczonych Emiratów Arabskich oraz Kataru. Wówczas Legia oczekiwała za Czecha 3 milionów euro, obecnie jest to kwota o milion euro niższa.

Klub jedno, a piłkarz drugie

Dziennikarz Interii dodaje, że Pekhart z chęcią pozostałby w Legii, jednak chciałby on przedłużyć kontrakt, który wygasa za niespełna rok. Na takie posunięcie nie chce zdecydować się zarząd klubu, który najchętniej spieniężyłby czeskiego napastnika.

źródło: interia

Michał Budzich