To mogła być asysta sezonu! Zlatan Ibrahimović zaczarował San Siro [WIDEO]

AC Milan wygrał sobotni mecz z Benevento (2-0). Choć bramki dla „Rossonerich” strzelali Hakan Calhanoglu oraz Theo Hernandez, prawdziwym bohaterem mógł zostać Zlatan Ibrahimović. Szwed w końcówce spotkania posłał fantastyczną piłkę do Samu Castillejo, jednak ten nie wykorzystał wykreowanej sytuacji.

Gospodarze dosyć szybko, bo już w szóstej minucie rozpoczęli strzelanie na San Siro. Wynik podwyższyli krótko po zmianie stron, pozbawiając Benevento niemal każdego argumentu.

Cały mecz w sobotę rozegrał oczywiście Zlatan Ibrahimović. 39-latek w 84. minucie popisał się niebywałą techniką i udowodnił, że mimo swojego wieku nadal ma „to coś”. Szwed mógł już dopisać sobie nagrodę za asystę sezonu Serie A, jednak Samu Castillejo pomylił się i nie wykorzystał podania od starszego kolegi.