„To jeden z trzech najważniejszych piłkarzy”. Komentator o potencjalnym końcu reprezentacyjnej kariery Błaszczykowskiego

 

Mateusz Święcicki wypowiedział się na temat potencjalnego końca reprezentacyjnej kariery Jakuba Błaszczykowskiego. Komentator Eleven Sports docenia wkład byłego piłkarza Borussii Dortmund w grę dla Biało-Czerwonych.

Na zakończenie mecz z Niemcami?

Według doniesień Tomasza Włodarczyka reprezentacja Polski może w czerwcu zagrać towarzyski mecz z Niemcami. To wydarzenie miałoby być idealną okazją do pożegnania Jakuba Błaszczykowskiego z Biało-Czerwonymi.

Kibice Legii powtórzą wyczyn fanów Lecha? Chcą zbojkotować finał Fortuna Pucharu Polski [CZYTAJ]

Na razie nadal jednak nie wiadomo, czy piłkarz Wisły Kraków zgodzi się na takie rozwiązanie. W próby przekonania Jakuby Błaszczykowskiego ma być zaangażowany sam prezes Polskiego Związku Piłki Nożnej, Cezary Kulesza.

Mateusz Święcicki w programie „Pogadajmy o Piłce” na antenie Meczyków przyznał, że jeśli doszłoby do takiego pożegnania, to odda hołd byłemu piłkarzowi BVB. Komentator Eleven Sports nazwał Kubę Błaszczykowskiego jednym z najlepszych polskich zawodników w dwudziestym pierwszym wieku.

– Biorąc pod uwagę XXI wiek, to jest pewnie jeden z trzech najważniejszych piłkarzy reprezentacji Polski. Liczba występów, bramki, asysty, wartość na EURO 2016, miłość kibiców… Sam przyjdę i się ukłonię – powiedział Mateusz Święcicki.

Źródło: Meczyki.pl