Ten mecz Ligi Mistrzów pokaże TVP. Kibice w Polsce będą zadowoleni!

Marek Szkolnikowski, dyrektor TVP Sport, zasygnalizował, jaki mecz Champions League ma zostać pokazany w TVP. Polscy kibice powinni być zadowoleni.

Czas na przerwę reprezentacyjną

W najbliższych kilkunastu dniach czeka nas przerwa od rozgrywek klubowych. Kibice piłki nożnej z pewnością nie będą mogli jednak narzekać na nudę, gdyż w tym czasie czekają nas mecze eliminacji do Mistrzostw Świata. Po zakończeniu zmagań w narodowych barwach piłkarze wrócą do swoich klubów, a wtedy najlepsi staną do walki w Champions League.

Kiedy wraca Liga Mistrzów?

19 marca odbyło się losowanie par ćwierćfinałowych Ligi Mistrzów. Pierwsze starcia w tej fazie rozgrywek zaplanowano na 6/7 kwietnia. Rewanże odbędą się tydzień później.

Pary ćwierćfinałowe Champions League w sezonie 2020/21:

  • Bayern Monachium – Paris Saint-Germain
  • Manchester City – Borussia Dortmund
  • FC Porto – Chelsea
  • Real Madryt – Liverpool

Jaki mecz pokaże TVP?

Jak widzimy, na tym etapie czeka nas kilka niezwykle ciekawych par. Szczególnie ciekawe zapowiada się pojedynek Bayernu z PSG. Będzie to swego rodzaju rewanż za finał z poprzedniego sezonu Ligi Mistrzów. Wówczas lepsi okazali się Bawarczycy.

Dyrektor TVP Sport, Marek Szkolnikowski, podzielił się nieco tajemniczym wpisem na swoim koncie na twitterze. Z jego wypowiedzi można wywnioskować, że publiczna telewizja pokaże wspomniane już starcie Bayernu z PSG. Piłkarscy kibice z Polski z pewnością będą zadowoleni, gdyż będą mieli okazję ponownie zobaczyć Roberta Lewandowskiego w akcji.

Michał Budzich