Tak gra N’Golo Kante! Najlepsze zagrania Francuza przeciwko Tottenhamowi [WIDEO]

Chelsea w niedzielę ograła Tottenham (3-0). „The Blues” nie dali żadnych szans rywalom w derbach Londynu i łatwo się z nimi rozprawili. Obecnie „Koguty” zajmują dopiero 7. miejsce w Premier League, podczas gdy rywale zameldowali się na fotelu lidera.

Gospodarze stwarzali niezłe wrażenie w pierwszej połowie meczu. Kiedy jednak obie drużyny wyszły na drugą połowę, to goście pokazali swoją dominację.

Najpierw do bramki rywali Thiago Silva, a następnie N’Golo Kante. Dzieła dokonał Antonio Rudiger, który ustalił wynik spotkania. Jedną z kluczowych postaci „The Blues” na Tottenham Hotspur Stadium był wspomniany Kante. Francuz poza jednym golem miał wiele istotnych zagrań. Poniżej możecie zobaczyć „sklejkę” z akcji pomocnika.

Chelsea zajmuje 1. miejsce w Premier League z dorobkiem 13 punktów. W czołówce tabeli panuje jednak spory ścisk. Tyle samo „oczek” mają także Liverpool i Manchester United. Tuż za wspomnianą trójką znajduje się z kolei Brighton (12 pkt). TOP5 zamyka natomiast Manchester City (10 pkt).