Szymon Żurkowski bez szans na grę w Fiorentinie. „Trener woli innych graczy”

Szymon Żurkowski nie może liczyć w tym sezonie na regularną grę w Fiorentinie. Nic nie wskazuje na to, by wkrótce w tej materii miało coś się zmienić. O obecnej sytuacji reprezentanta Polski opowiedział jeden z włoskich dziennikarzy.

Sezon 2022/2023 nie układa się po myśli Szymona Żurkowskiego. Od czasu powrotu z wypożyczenia z Empoli 25-latek jest jedynie rezerwowym Fiorentiny. We wszystkich rozgrywkach tego sezonu Polak rozegrał wyłącznie 3 mecze, w których zanotował 1 asystę. Na boisku przebywał jedynie przez nieco ponad 30 minut.

Hitowy transfer Jakuba Kiwiora na horyzoncie. Spezia wyceniła Polaka! [CZYTAJ]

Opinia włoskiego dziennikarza

O obecnej sytuacji Szymona Żurkowskiego na łamach portalu „WP Sportowe Fakty” opowiedział Giacomo Iacobelis. Włoski dziennikarz nie jest optymistą w kontekście polskiego piłkarza. Jak przyznał, przed Żurkowskim w hierarchii środkowych pomocników jest kilku innych piłkarzy.

– Mówiąc wprost: trener Italiano nie ma do niego przekonania. I jest niemal pewne, że zimą Żurkowski zmieni klub. Zainteresowanie nim wykazują wspomniane Empoli, Spezia i Bologna – wyznał Giacomo Iacobelis.

– Jak mówiłem, trener woli innych graczy. Można powiedzieć, że przed Żurkowskim w tym sektorze boiska jest czterech innych zawodników do gry – stwierdził Włoch.


źródło: wp sportowe fakty

Michał Budzich
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments