Szybka reakcja FC Barcelony po kradzieży na Robercie Lewandowskim. Klub nawiązał współpracę z policją

FC Barcelona postanowiła szybko zareagować po ostatnim ataku na Roberta Lewandowskiego pod ośrodkiem treningowym. Zdaniem hiszpańskich mediów Barça nawiązała współpracę w tej sprawie z lokalną policją.

W czwartek zostaliśmy poinformowani o kradzieży na Robercie Lewandowskim. Polak miał zostać zaatakowany przez jednego ze złodziei pod ośrodkiem treningowym FC Barcelony. Chuligan wykorzystał sytuację do kradzieży po tym, jak Polak zatrzymał się przy grupce sympatyków Barçy.

Jan Bednarek może zmienić klub. Polak znalazł się na celowniku klubu z Premier League [CZYTAJ]

Na całe szczęście cała sytuacja zakończyła się happy endem. Lokalna policja zdołała schwytać złodzieja i odzyskać skradzioną należność piłkarza. Przedmiotem ataku miał być zegarek o wartości 70 tysięcy euro. Sprawca przyznał się do winy. O szczegółach ataku przeczytacie TUTAJ.

Nowe informacje ws. transferu Milika. Polak planem B dla wielkiego klubu [CZYTAJ]

Władze FC Barcelony nie pozostały bierne po wczorajszym ataku na Roberta Lewandowskiego. Według informacji przekazanych przez „Mundo Deportivo” Barça ma nawiązać współpracę z lokalną policją. Problem grup kibiców gromadzących się pod ośrodkiem treningowym klubu z Katalonii znany jest nie od dziś. Barça oraz policja chcą rozwiązać ten problem i zapobiec przyszłym atakom.

Michał Budzich