Szwajcaria pokonała Kamerun po trafieniu Embolo. Napastnik nie cieszył się z bramki ze względu na swoje pochodzenie [WIDEO]

Reprezentacja Szwajcarii pokonała Kamerun w swoim pierwszym meczu na Mistrzostwach Świata w Katarze. Jedyną bramkę w spotkaniu zdobył Breel Donald Embolo, który pochodzi z tego afrykańskiego kraju. W związku z tym napastnik Helwetów nie cieszył się z trafienia.

Pierwsza połowa na korzyść Kamerunu

Początek spotkania należał do reprezentacji Szwajcarii. Później inicjatywę przejął jednak Kamerun. Zespół z Afryki nie potrafił jednak pokonać Yanna Sommera. Piłkarze zeszli na przerwę przy bezbramkowym remisie.

Sędzia okradł Kanadę. Zamiast rzutu karnego podyktowano… spalonego [WIDEO]

Zabójczy początek drugiej części

Szwajcarzy bardzo dobrze zaczęli drugą połowę. Już w x minucie na listę strzelców wpisał się Breel Donald Embolo. Niepilnowany napastnik Helwetów wykorzystał dobre podanie od Xherdana Shaqiriego i pewnie pokonał Andre Onanę.

David Beckham właścicielem Manchesteru United?! Anglik gotowy do wykupienia swojego byłego klubu [CZYTAJ]

Napastnik AS Monaco nie cieszył się ze wspomnianego trafienia. Wszystko za sprawą jego korzeni. Przypomnijmy, że 25-latek urodził się w stolicy Kamerunu, Juande, a następnie wraz z rodziną wyjechał z kraju.

Źródło: TVP Sport