Szokujące doniesienia zagranicznych mediów. Katar miał przekupić 8 ekwadorskich piłkarzy

Zawrzało tuż przed rozpoczęciem mundialu w Katarze. Zagraniczne media donoszą o rzekomej próbie przekupstwa piłkarzy reprezentacji Ekwadoru. Kwota łapówki miała przekroczyć 7 milionów dolarów.

Wielkimi krokami zbliża się najbardziej kontrowersyjny mundial w historii piłki nożnej. Turniej w Katarze rozpocznie się już 20 listopada. 32 najlepsze drużyny z całego świata będą rywalizować przez niespełna miesiąc o tytuł najlepszej drużyny narodowej na świecie. Wielki finał został zaplanowany na 18 grudnia.

Zakaz alkoholu, książek religijnych i e-papierosów. Niemiecka ambasada z przewodnikiem dla kibiców w Katarze [CZYTAJ]

Zamieszanie w mediach

Już tylko trzy dni pozostały do rozpoczęcia Mistrzostw Świata 2022. Jest to więc dobry moment na podgrzanie atmosfery w mediach. Prawdziwą burzę w mediach wywołał Amjad Taha. Jest on analitykiem zajmującym się polityką i mieszka w Londynie. Zajmuje się także dziennikarstwem.

Polacy wylecieli do Kataru. Eskortowały ich wojskowe samoloty [WIDEO]

Łapówka

Według doniesień Amjada Taha przed rozpoczęciem mundialu w Katarze miało dojść do rzekomego przekupstwa piłkarzy. 8 piłkarzy reprezentacji Ekwadoru miało otrzymać łapówkę od osób z Kataru. Kwota łapówki miała opiewać na 7,4 miliona dolarów. W zamian za pieniądze Ekwadorczycy mieli przegrać z Katarem 0-1. Bramka miała paść w drugiej połowie meczu. Powyższą informację rzekomo potwierdziło 5 katarskich i ekwadorskich osób wtajemniczonych w tę sprawę

Mundial w Katarze ostatnim tańcem Neymara? „Nic nie mogę zagwarantować” [CZYTAJ]

Mecz otwarcia

Reprezentacje Kataru i Ekwadoru zmierzą się ze sobą w meczu otwarcia Mistrzostw Świat 2022. Spotkanie zostało zaplanowane na 20 listopada i rozpocznie się o godzinie 17:00 czasu polskiego. Poza Katarem i Ekwadorem w grupie „A” zagrają także Senegal i Holandia.

Michał Budzich
guest
1 Komentarz
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
POP
POP
Gość
1 dzień temu

to w koncu kiedy ten mecz? w sobote czy 20-go?