Szalone nagranie z włoskiej szatni. Daniele De Rossi ślizga się na piwie [WIDEO]

Reprezentacja Włoch w niedzielę wygrała mistrzostwa Europy. W finale „Azzurri” pokonali Anglię dopiero w rzutach karnych. Wielki sukces Roberto Manciniego uradował cały kraj z Półwyspu Apenińskiego. Do sieci trafiło nagranie z szatni Włochów, a na nim radość Daniele De Rossiego. 

Podopieczni Manciniego już w fazie grupowej prezentowali kawał dobrego futbolu. Podczas meczów pucharowych także nie obniżyli lotów i do finału wdarli się jak najbardziej słusznie. Na zwycięstwo z Anglią zasłużyli, co udowodnili na murawie Wembley.

Cichy bohater

Radości po wygraniu Euro nie było końca. Z włoskiej szatni do internetu trafiło nagranie celebracji piłkarzy. Na nim główną rolę odegrał natomiast Daniele De Rossi. Były piłkarz wykonał ślizg po stole polanym piwem. Na końcu efektownie wylądował na podłodze.

Przypomnijmy, że De Rossi zakończył karierę w 2020 roku. 37-letni zawodnik dołączył przed mistrzostwami Europy do sztabu Roberto Manciniego w charakterze asystenta. Z wieloma piłkarzami, z którymi teraz musiał współpracować — grał niedawno na boisku. W nowej roli odnalazł się jednak świetnie, zaś kontakty między nim a kolegami pozostały niezmienne.