Świetne wieści przed Euro! Kibice wrócą na trybuny w meczu Hiszpania – Polska

Kibice wejdą na stadion San Mames w Bilbao, gdzie odbędzie się mecz Polski z Hiszpanią! Władze obiektu dostały pozwolenie na zapewnienie 25 proc. pojemności dla widzów. Tym samym na trybunach zasiądzie aż 13 tysięcy osób!

Wielkimi krokami zbliża się inauguracja mistrzostw Europy 2020.prezę przełożono z czerwca zeszłego roku po wybuchu pandemii koronawirusa. Do dziś nie wiadomo, jak obecna sytuacja przełoży się na najważniejszy turniej Starego Kontynentu, w kontekście kibiców. Pojawił się jednak promyk nadziei.

Fani wrócą na trybuny

Dobre wieści przekazało w środę hiszpańskie radio COPE. Z ich informacji wynika, że na stadion San Mames w Bilbao wpuszczone zostanie 13 tysięcy kibiców. Zapełnią oni 25 proc. pojemności obiektu. Informacja nie jest na razie oficjalna, ale UEFA jeszcze dzisiaj ma otrzymać pełną dokumentację w tej sprawie.

Są to świetne wiadomości także dla polskich kibiców. Swój mecz na San Mames rozegrają bowiem „Biało-Czerwoni”. W ramach 2. kolejki zmagań na Euro zmierzą się oni z Hiszpanią. Odbędzie się on 19 czerwca.