Rusza karuzela selekcjonerska? Jest nazwisko potencjalnego następcy Michniewicza

Narastają przesłanki o potencjalnym zwolnieniu Czesława Michniewicza. Według „Przeglądu Sportowego Onet” Cezary Kulesza znalazł już ewentualnego następne na stanowisko selekcjonera. Mowa o Andriju Szewczence. 

Kontrakt Michniewicza obowiązuje do końca 2022 roku. Wbrew pierwszym informacjom umowa selekcjonera nie zawierała klauzuli automatycznego przedłużenia za wyjście z grupy na mistrzostwach świata. Powoli zaczyna ruszać karuzela z nazwiskami następców.

Szewczenko?

Michniewicz co prawda zaznaczył już, że nie zamierza rezygnować z prowadzenia reprezentacji Polski. Ostateczne słowo w tym temacie będzie mieć jednak Cezary Kulesza. PZPN może przedłużyć kontrakt selekcjonera na obecnych warunkach. „Przegląd Sportowy Onet” podaje jednak, że zmiana jest bardzo prawdopodobna.

– Kulesza nie przestał myśleć i marzyć o zatrudnieniu Andrija Szewczenki. Oczywiście dogadanie się z Michniewiczem byłoby najłatwiejsze i najwygodniejsze – selekcjoner jest zainteresowany dalszą pracą, ale już prezes tak zdecydowany nie jest – czytamy w tekście Roberta Błońskiego na „Przegląd Sportowy Onet”. 

Kulesza ma wkrótce usiąść do rozmów z Michniewiczem, jednak na jego decyzję wpłyną także głosy z zewnątrz. Prezes ma brać pod uwagę opinie piłkarzy, polityków i kibiców. Co ciekawe, jeśli obecny selekcjoner pozostanie na stanowisku, to zmiany mają dotknąć jego sztab. Reprezentanci nie są ponoć zadowoleni z pracy z dotychczasowymi asystentami szkoleniowca.

1 komentarz do “Rusza karuzela selekcjonerska? Jest nazwisko potencjalnego następcy Michniewicza”

  1. CIEKAWY JESTEM SKĄD PAN BŁOŃSKI BIERZE TE SWOJE REWELACJE 🙂 SPORTOWO NIE POZDRAWIAM PANA PISMAKA SZUKAJĄCEGO SENSACJI NA SIŁĘ

Możliwość komentowania została wyłączona.