Rodzina piłkarza Slavii Praga przeprasza sąsiadów. „Na usprawiedliwienie, mój młodszy brat strzelił gola Arsenalowi”

Przygoda Slavii Praga w Lidze Europy cały czas trwa. Czesi w ubiegły czwartek zremisowali z Arsenalem. W związku z tym, jeden członków rodziny strzelca bramki musiał przeprosić sąsiadów.

Remis w Londynie

Pierwszy ćwierćfinałowy mecz Ligi Europy pomiędzy Arsenalem a Slavią Praga zakończył się remisem 1:1. Pierwsza bramka padła dopiero w 86. minucie. Do siatki trafił Pepe z Arsenalu. Czesi nie pozostali jednak dłużni i odpowiedzieli po ośmiu minutach.

Wzruszająca historia

Do bramki Bernda Leno w 94. minucie trafił 28-letni Tomas Holes. Nie byłoby w tym nic nadzwyczajnego, gdyby nie historia, która wydarzyła się po spotkaniu. Brat obrońcy Slavii Praga przeprosił swoich sąsiadów za krzyk około godziny 23 poprzedniej nocy. Na usprawiedliwienie napisał, że jego młodszy członek rodziny zdobył bramkę w meczu przeciwko Arsenalowi.

– Przepraszam Was wszystkich za krzyk około 11 wieczorem. Na usprawiedliwienie, mój młodszy brat strzelił gola w ćwierćfinale LE przeciw Arsenalowi w 90. minucie na 1:1. Jeszcze raz przepraszam – napisał na kartce wywieszonej na klatce schodowej. 

Miejmy nadzieję, że sąsiedzi wybaczyli krzyki brata piłkarza. Piękna przygoda Slavii Praga nadal trwa. Rewanżowe starcie londyńczyków z Czechami odbędzie się 15 kwietnia na Sinobo Stadium w Pradze.

Źródło: Twitter