Reprezentant Włoch starł się z jednym z kibiców. Na miejscu pojawiła się policja [WIDEO]

We Włoszech doszło do sprzeczki między kibicem a piłkarzem. W akcji wziął udział reprezentant Woch, Domenico Berardi. Obu panów musiała rozdzielać policja oraz przechodnie.

W miniony weekend rozpoczęto fazę zasadniczą Pucharu Włoch w sezonie 2022/2023. Za nami jest już etap 1/32 finału tych zmagań, w którym nie zabrakło niespodzianek. Z rozgrywkami pożegnały się już m.in. Venezia, Empoli, Sassuolo, czy też Hellas Verona.

Robert Lewandowski opowiedział o powodach odejścia z Bayernu. „Zaczęło mi brakować wyzwań” [CZYTAJ]

Niespodzianki w Pucharze Włoch

Jedną z drużyn, która zanotowała wpadkę już na etapie 1/32 finału Pucharu Włoch jest Sassuolo. Klub występujący na poziomie Serie A przegrał 2:3 z Modeną, która jest beniaminkiem Serie B.

Robert Lewandowski o prezentacji w FC Barcelonie: „To było coś absolutnie wyjątkowego” [CZYTAJ]

Berardiemu puściły nerwy

Po meczu Modena-Sassuolo w sieci pojawiły się nagrania z gwiazdą drużyny gości – Domenico Berardim – w roli głównej. Piłkarzowi reprezentacji Włoch puściły nerwy i starł się on z jednym z kibiców gospodarzy omawianego meczu. Mówi się, że Berardi miał zostać obrażony przez kibica Modeny. Obu panów musieli rozdzielić przechodnie. Na miejscu obecna była także policja. Koniec końców obyło się bez rękoczynów.

Trudny początek Jakuba Kamińskiego w VfL Wolfsburg. „Nauka piłkarska musi wyprzedzić naukę języka” [CZYTAJ]

Wyjaśnienia piłkarza

Po całym zdarzeniu Domenico Berardi opublikował krótkie oświadczenie w social mediach. Poniżej treść wpisu, który pojawił się na relacji na jego instagramowym koncie.

– Chciałbym przeprosić za to, co wydarzyło się dzisiaj przy wyjściu ze stadionu po meczu z Modeną. Jesteśmy profesjonalistami i przede wszystkim musimy być przykładem dla najmłodszych i dzieci. Dziś mi tego zabrakło. Doszło do tego, ponieważ rzeczy, na których mi zależy, jak moja rodzina, żona i syn zostały dotknięte i bardzo mnie to zranił. Przepraszam również kibica drużyny przeciwnej – napisał Domenico Berardi.

Michał Budzich