Reprezentant Polski może zmienić klub i ligę zimą. Egzotyczny kierunek

Przemysław Frankowski wkrótce może zmienić klub. „Sabah” podaje, że reprezentantem Polski zainteresował się Besiktas. Oferta może napłynąć jeszcze tej zimy. 

27-latek zaprezentował się całkiem dobrze na mistrzostwach świata w Katarze. Zaliczył cztery spotkania, z czego trzykrotnie rozpoczynał je w pierwszym składzie. Przed mundialem zaliczał także dobre występy we francuskim Lens. Tym samym zainteresował sobą zagraniczne kluby.

Turecki kierunek?

Według informacji podanych przez „Sabah” najmocniej zainteresowany ma być turecki Besiktas. Gigant tamtejszej ligi zastanawia się nad złożeniem oferty nawet podczas zimowego okna transferowego. Frankowski mógłby wtedy wspomóc klub w walce o dobre wyniki podczas rundy wiosennej.

Besiktas zajmuje bowiem dopiero 8. miejsce w tabeli, ale do podium brakuje mu tylko trzech punktów. Do liderującego Fenerbahce traci siedem „oczek”.

Lens może nie być jednak specjalnie skore do sprzedawania Polaka. 27-latek stanowi bardzo ważny element układanki w świetnie spisującym się zespole. Klub prowadzony przez Francka Haise zajmuje 2. miejsce w Ligue 1, tuż za PSG. Sam Frankowski zanotował dwie asysty w piętnastu występach.