Real Madryt ściągnie piłkarza FC Barcelony? Jeden piłkarz przykuł uwagę Pereza

Real Madryt zamierza podebrać piłkarza FC Barcelony? Według medialnych informacji „Królewscy” interesują się Ronaldem Araujo. Urugwajczyk w tym sezonie jest podstawowym stoperem Blaugrany. 

Araujo zaimponował swoim występem w niedawno rozegranym El Clasico (2-3). Piłkarz przeszedł kilka dni wcześniej operację, po tym jak złamał dwie kości śródręcza. Lekarze wszczepili mu w dłoń dwie śruby, ale mimo to był gotowy do walki z Realem przez pełne 120 minut.

Do odwiecznego rywala?

Zachowanie Urugwajczyka zaimponowało kibicom Barcelony, którzy docenili poświęcenie piłkarza. Jak się jednak okazuje nie tylko oni zwrócili na to uwagę. Postawa stoper spodobała się prawdopodobnie również działaczom Realu Madryt, którzy od dawna mają mieć Araujo pod obserwacją.

Dziennikarze „Sin Concesiones” podają, że w przyszłości działacze Realu mogą spróbować ściągnąć na Bernabeu 22-latka. Jak również dodają, podobne próby podejmowano jeszcze nim ten trafił do Barcelony. Ostatecznie jednak Araujo wolał przenosiny na Camp Nou.

Potencjalne rozmowy z zawodnikiem mogą odbyć się bliżej terminu zakończenia jego kontraktu z Barcą. Ten wygasa bowiem w 2023 roku.