Ratunek dla Tymoteusza Puchacza? Znany klub może wypożyczyć Polaka

Według portalu meczyki.pl Tymoteusz Puchacz może wkrótce wyjechać z Niemiec. Zainteresowany reprezentantem Polski ma być Panathinaikos. 

Przygoda lewego obrońcy w Bundeslidze nie idzie najlepiej. Puchacz ma ogromne problemy z wywalczeniem sobie składu w Unionie Berlin i notorycznie przesiaduje spotkania na trybunach. 23-latka łączy się z opuszczeniem klubu, choć Urs Fischer jakiś czas temu mówił, że w jesiennej części sezonu „Puszka” mu się przyda.

Z tego też powodu zablokowano wypożyczenie Puchacza do Lecha Poznań. Mimo zapewnień Polak nie może jednak liczyć na regularną grę. Do tej pory zanotował tylko po jednym występie w Bundeslidze, Lidze Europy i Pucharze Niemiec.

Grecja na ratunek?

Nic dziwnego, że menadżerowie zawodnika szukają mu nowego klubu. Jak ustalił portal meczyki.pl Puchacz może odejść na wypożyczenie do Panathinaikosu do końca sezonu. W umowie ma zostać zawarta opcja wykupu.

– Według naszych informacji jedną z rozpatrywanych możliwości są przenosiny piłkarza do Panathinaikosu. W grę wchodzi wypożyczenie do końca sezonu z opcją transferu definitywnego. Sprawa nie jest jeszcze zaawansowana, ale możliwa do realizacji – napisał Tomasz Włodarczyk.