RANKING BUKMACHERÓW

Rynek bukmacherski w naszym kraju cały czas się rozrasta. Co jakiś czas słyszymy o nowych firmach oferujących zakłady. Nowi gracze nie są jednak w stanie zawsze dorównać konkurencji, która dysponuje o wiele większym doświadczeniem w branży. Niektórzy jednak znajdują sposób na przekonanie do siebie obstawiających. Poniżej przedstawiamy ranking oparty na naszych obserwacjach, analizach i doświadczeniach. Pod uwagę były brane najważniejsze kwestie takie jak bonusy i promocje, oferta, wysokość kursów oraz marży a także inne czynniki wpływające na komfort korzystania z oferty danego bukmachera.

1. Miejsce – BETFAN

BETFAN to stosunkowo nowy bukmacher na polskim rynku. Firma ta jednak od początku starała się przyciągnąć do siebie nowych klientów. Można powiedzieć, że znakami rozpoznawczymi BETFANA są gra bez podatku oraz szeroka oferta na zakłady związane z rozrywką. Trzeba także pamiętać o kodzie promocyjnym przy rejestracji. Podczas zakładania konta w BETFAN należy wpisać hasło GRAMGRUBO.

Mimo niedługiego stażu na rynku BETFAN posiada bardzo szeroką ofertę. W największych rozgrywkach każdy gracz znajdzie coś dla siebie, gdyż na każde spotkanie bukmacher oferuje multum zdarzeń. BETFAN stawia także na esport. W tej kwestii również znajdziemy bardzo dużo propozycji.

BONUS OD DEPOZYTU DO 3000 PLN + GRA BEZ PODATKU W BETFAN

2. Miejsce – STS

Największy polski bukmacher potwierdza swoją dominację nad resztą na każdym kroku. Operator posiada wiele udogodnień dla graczy, które wpływają na pozytywny odbiór bukmachera. Klienci Star-Typ Sport doceniają przede wszystkim aplikacje mobilne czy ofertę – zarówno tę przedmeczową, jak i LIVE. Nie ulega wątpliwościom, że STS nadal będzie się rozwijał, co będzie z korzyścią i dla graczy, i dla operatora.

Pozycję STS utwierdzają także promocje. Szczególnie ta skierowana do nowych graczy jest warta uwagi. Osoby, które założą konto w Star-Typ Sport mogą odebrać bonus, który będzie uzależniony od dokonanego depozytu. Klienci STS mogą zyskać nawet 1200 PLN na konto bonusowe. Obrót bonusu także nie powinien sprawiać wielkich problemów, bo wynosi 1.91.

BONUS OD DEPOZYTU DO 1200 PLN W STS

3. Miejsce – Totolotek

Totolotek to najstarsza firma bukmacherska w Polsce. Długoletnie doświadczenie na rynku bukmacherskim przekłada się także na obecnie oferowane zakłady. Widać, że bukmacher dostosowuje się do panującej rzeczywistości i proponuje swoim klientom wygodne udogodnienia. W Totolotku znajdziemy bardzo ciekawą ofertę bonusów, jak i wysokie kursy. Na poszczególne mecze bukmacher wystawia bardzo szeroką gamę zakładów, więc można powiedzieć, że jest w czym wybierać.

BONUS OD DEPOZYTU DO 500 PLN W TOTOLOTKU

4. Miejsce –TOTALbet

TOTALbet to także stosunkowo nowy gracz nad Wisłą. Bukmacher zachęca graczy do założenia u nich konta freebetem na start. Z kodem promocyjnym GRAMGRUBO można otrzymać na konto gracza powiększony freebet w wysokości 30+20zł.

Do skorzystania z oferty TOTALbet zachęca przyjazny interfejs strony internetowej, przystępna oferta wraz z kursami na dobrym poziomie oraz codzienna promocja TOTALboost pozwalająca zagrać wybrane zdarzenia z powiększonym kursem.

BONUS OD DEPOZYTU DO 5000 PLN + 40 PLN FREEBET

5. miejsce – LV BET

Bukmacher działa na polskim rynku zakładów wzajemnych stosunkowo długo, co przyczyniło się do tego, że operator jest marką rozpoznawalną w tej branży. Gracze cenią sobie przede wszystkim profesjonalizm LV BET, co potwierdza się niemalże na każdym kroku. Krok w tę stronę firma poczyniła także w momencie swojego rebrandingu, dzięki któremu grafiki i logotyp firmy zyskały nowy, świeższy wygląd. LV BET uwiarygadnia także swoją markę poprzez pozyskania ambasadora. Twarzą bukmachera jest jedna z największych legend w historii reprezentacji Polski, czyli Jakub Błaszczykowski.

BONUS NA START DO 3333 PLN

6. miejsce – Noblebet

Na polskim rynku zakładów wzajemnych bukmacher jest jednym z młodszych, jednak od początku radzi sobie bardzo solidnie. Operator może kojarzyć się z brandem dostępnym wyłącznie dla biznesmenów, jednak to tylko pozory, ponieważ w Noblebet może grać każdy. Jedną z najciekawszych opcji, którą bukmacher oferuje jest bet builder. Ten oryginalny pomysł polega przede wszystkim na tym, że gracz dobiera sobie kilka różnych zdarzeń z danego spotkania, bukmacher łączy je w jeden zakład i przedstawia graczowi łączony kurs dla tych wszystkich zdarzeń.

BONUS NA START DO 1650 PLN

P