RANKING BUKMACHERÓW

Rynek bukmacherski w naszym kraju cały czas się rozrasta. Co jakiś czas słyszymy o nowych firmach oferujących zakłady. Nowi gracze nie są jednak w stanie zawsze dorównać konkurencji, która dysponuje o wiele większym doświadczeniem w branży. Niektórzy jednak znajdują sposób na przekonanie do siebie obstawiających. Poniżej przedstawiamy ranking oparty na naszych obserwacjach, analizach i doświadczeniach. Pod uwagę były brane najważniejsze kwestie takie jak bonusy i promocje, oferta, wysokość kursów oraz marży a także inne czynniki wpływające na komfort korzystania z oferty danego bukmachera.

 

  1. Miejsce – BETFAN

BETFAN to stosunkowo nowy bukmacher na polskim rynku. Firma ta jednak od początku starała się przyciągnąć do siebie nowych klientów. Można powiedzieć, że znakami rozpoznawczymi BETFANA jest zakład bez ryzyka do 600 zł oraz szeroka oferta na zakłady związane z rozrywką. Trzeba także pamiętać o kodzie promocyjnym przy rejestracji. Podczas zakładania konta w BETFAN należy wpisać hasło GRAMGRUBO.

 

Mimo niedługiego stażu na rynku BETFAN posiada bardzo szeroką ofertę. W największych rozgrywkach każdy gracz znajdzie coś dla siebie, gdyż na każde spotkanie bukmacher oferuje multum zdarzeń. BETFAN stawia także na esport. W tej kwestii również znajdziemy bardzo dużo propozycji.

 

WPŁAĆ 30, ODBIERZ 60…I GRAJ ZA 90

 

  1. Miejsce – Superbet

Superbet został założony w 2009 roku w Rumunii. W Polsce gracze mogą zawierać zakłady u tego bukmachera dość niedawno. Mimo to dostawca zaskarbił sobie dużą rzeszę fanów – głównie za sprawą świetnej oferty powitalnej i wielu bonusów dla stałych graczy. Pakiet powitalny składa się przede wszystkim z zakładu bez ryzyka do 1300 zł oraz bonusu od depozytu do 200 zł po rejestracji z kodem GRAMGRUBO.

Do tego bukmacher posiada bardzo szeroką ofertę pod kątem zakładów bukmacherskich, live, a także trzy gry karciane. Jak widać każdy znajdzie tutaj coś dla siebie. Z pewnością wejścia na polski rynek Superbetu w 2019 roku to dobra informacja dla graczy, ponieważ zyskali kolejną alternatywę do gry.

 

ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 1300 PLN + BONUS OD DEPOZYTU DO 200 ZŁ

  1. miejsce – LV BET

Bukmacher działa na polskim rynku zakładów wzajemnych stosunkowo długo, co przyczyniło się do tego, że operator jest marką rozpoznawalną w tej branży. Gracze cenią sobie przede wszystkim profesjonalizm LV BET, co potwierdza się niemalże na każdym kroku. Krok w tę stronę firma poczyniła także w momencie swojego rebrandingu, dzięki któremu grafiki i logotyp firmy zyskały nowy, świeższy wygląd. LV BET uwiarygadnia także swoją markę poprzez pozyskania ambasadora. Twarzą bukmachera jest jedna z największych legend w historii reprezentacji Polski, czyli Jakub Błaszczykowski.

 

BONUS NA START DO 3333 PLN

  1. miejsce – Noblebet

Na polskim rynku zakładów wzajemnych bukmacher jest jednym z młodszych, jednak od początku radzi sobie bardzo solidnie. Operator może kojarzyć się z brandem dostępnym wyłącznie dla biznesmenów, jednak to tylko pozory, ponieważ w Noblebet może grać każdy. Jedną z najciekawszych opcji, którą bukmacher oferuje jest bet builder. Ten oryginalny pomysł polega przede wszystkim na tym, że gracz dobiera sobie kilka różnych zdarzeń z danego spotkania, bukmacher łączy je w jeden zakład i przedstawia graczowi łączony kurs dla tych wszystkich zdarzeń.

 

BONUS NA START DO 2500 PLN

  1. Miejsce – Betcris

Betcris to bukmacher, który ma bogatą historię, ale poza granicami naszego państwa. Firma została założona w 1985 roku na Dominikanie. Ugruntowanie pozycji tego bukmachera na rynku potwierdza chociażby współpraca ze słynnym Ronaldinho. W Polsce bukmacher Betcris pojawił się całkiem niedawno, bo mowa o 2021 roku. Firma zachęca nowych klientów atrakcyjną ofertą powitalną, która opiera się na zakładzie bez ryzyka oraz freebecie.

Z kodem promocyjnym GramGrubo freebet w wysokości 80 zł

ZWROT DO 500 PLN

  1. miejsce – TOTALbet

TOTALbet to także stosunkowo nowy gracz nad Wisłą. Bukmacher zachęca graczy do założenia u nich konta freebetem na start. Z kodem promocyjnym GRAMGRUBO można otrzymać na konto gracza powiększony freebet w wysokości 30+20zł.

 

Do skorzystania z oferty TOTALbet zachęca przyjazny interfejs strony internetowej, przystępna oferta wraz z kursami na dobrym poziomie oraz codzienna promocja TOTALboost pozwalająca zagrać wybrane zdarzenia z powiększonym kursem.

 

BONUS OD DEPOZYTU DO 5000 PLN