PZPN zainteresowany Marcelem Kollerem. Kandydaturę podsunęli Cezary Kucharski i Tomasz Hajto

Nieoczekiwanie Marcel Koller znalazł się w gronie kandydatów do objęcia stanowiska selekcjonera reprezentacji Polski. Jak się okazuje, tę kandydaturę podsunął duet Cezary Kucharski-Tomasz Hajto.

Wciąż trwa wyścig o stanowisko selekcjonera reprezentacji Polski w piłce nożnej. W ostatnich dniach grono kandydatów się zawężyło, a prezes Cezary Kulesza przeprowadził kilka ważnych rozmów. Niespodziewanie kolejnym kandydatem do pracy z reprezentantami Polski stał się Marcel Koller. O szwajcarskim trenerze więcej pisaliśmy TUTAJ.

Więcej szczegółów w sprawie Marcela Kollera przekazał Sebastian Staszewski z „Interii”. Z informacji przekazanych przez dziennikarza wynika, że kandydaturę Szwajcara Cezaremu Kuleszy podsunęli Cezary Kucharski oraz Tomasz Hajto. Cezary Kulesza miał już nawet nawiązać kontakt z Kollerem. Prezes PZPN miał nawet w planach wspomóc Szwajcara polskimi trenerami, którzy pełniliby role asystentów. Przede wszystkim mówi się o Michale Probierzu, którego atutem jest biegłe posługiwanie się językiem niemieckim.


źródło: interia

Michał Budzich