PSG zmieni politykę transferową. „Zespół oparty o zawodników z Paryża”

Według Nassera Al-Khelaifiego w Paris Saint-Germain dojdzie do rewolucji. Katarczyk zamierza zmienić politykę transferową klubu, chce oprzeć zespół o zawodników podchodzących z Paryża.

Koniec ze sprowadzaniem światowych gwiazd?

– Będziemy mieli najlepsze centrum treningowe na świecie. Mim celem na najbliższe lata jest posiadanie w drużynie wyłącznie zawodników z Paryża. W naszym regionie jest wiele talentów. One zasługują na to, by grać w PSG. To zajmie trochę czasu, ale to nasz cel – powiedział prezes mistrzów Francji.

Boniek o sytuacji Rybusa: „Za dużo populizmu” [CZYTAJ]

Już niedługo może dojść do zmian w kadrze zespołu

– Stanowisko PSG jest jasne: piłkarze, którzy nie są częścią projektu, muszą odejść. Niektórzy wykorzystali sytuację, ale to koniec. Potrzebna jest większa dyscyplina na boisku i poza nim. Kto chce żyć wygodnie, kto nie chce walczyć, ten pozostanie na marginesie – dodał Al-Khelaifi.

W ostatnich miesiącach wiele mówiło się o braku profesjonalizmu ze strony Neymara. Katarczyk nie chciał jednak dokładnie odpowiedzieć na pytanie na temat przyszłości tego zawodnika. Al-Khelaifi przyznał jedynie, że „nie może mówić o takich rzeczach publicznie”. Dodał również: „Ktoś przyjdzie do PSG, ktoś odejdzie, ale to poufne informacje”.

Wieczysta Kraków zamierza się wzmocnić. Na celowniku piłkarz z Ekstraklasy [CZYTAJ]

Źródło: Meczyki.pl, footmercato

Adam Dworak
Obserwuj
Latest posts by Adam Dworak (see all)
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments