Przyszłość Łukasza Fabiańskiego wyjaśniona. Polak podpisał nowy kontrakt

Wiemy już, w którym klubie będzie grał Łukasz Fabiański w nadchodzącym sezonie. Polski bramkarz zdecydował się pozostać w West Ham United. Obie strony podpisały nowy kontrakt.

Łukasz Fabiański od 2018 roku reprezentuje barwy West Ham United. Przez cztery sezony Polak był nieustannie podstawowym bramkarzem Młotów. W tym okresie 37-latek rozegrał w sumie 137 spotkań, w których stracił 184 bramki i 34 razy notował czyste konto.

Krychowiak wyjedzie z Europy? Fabrizio Romano przekazuje zaskakujące wieści [CZYTAJ]

Kontrakt przedłużony

Po sezonie 2021/2022 wygasła umowa między Fabiańskim a West Ham United. Obie strony zdecydowały się jednak na przedłużenie współpracy. W związku z tym podpisany został nowy kontrakt, który obowiązuje do końca sezonu 2022/2023. W umowie została zawarta także możliwość przedłużenia współpracy o kolejny rok.

– Jestem oczywiście zadowolony i bardzo szczęśliwy, że mogę zostać na kolejny rok. Na pewno jestem z tego powodu podekscytowany. Sposób, w jaki Klub się rozwinął i zaczął wykorzystywać swój potencjał, sprawił, że naprawdę dobrze być jego częścią – przekazał Fabiański.

Michał Budzich