„Przeanalizowaliśmy ich wszystkie mecze z ostatnich dwóch lat”. Michniewicz przed meczem z Meksykiem

 

Czesław Michniewicz udzielił wywiadu portalowi „Gol24.pl”. Selekcjoner reprezentacji Polski wypowiedział się na temat reprezentacji Meksyku. – Wiemy, jak lubią grać – wyjawił trener Biało-Czerwonych.

Czas zacząć mistrzowskie zmagania

Już we wtorek o 17:00 odbędzie się pierwszy mecz reprezentacji Polski na mundialu w Katarze. Rywalem Biało-Czerwonych będzie Meksyk. Selekcjoner kadry przed wspomnianym spotkaniem udzielił wywiadu serwisowi „Gol24.pl”. Czesław Michniewicz wypowiedział się na temat nadchodzącego starcia.

Do meczu z Meksykiem zostało kilka godzin. Jakim składem zagramy? [CZYTAJ]

– Nasi pierwsi mundialowi rywale praktycznie do końca walczyli o napastnika Raula Jimeneza i nie będą mogli być pewni, czy będzie gotowy na sto procent. Długo nie grał, gdyby zdrowotnie nie wszystko było OK, to 24 godziny przed pierwszym meczem mogą jeszcze go wymienić, ale liczą, że im pomoże… – powiedział selekcjoner reprezentacji Polski.

– Meksykanie mają swoje problemy na ostatniej prostej, ale my patrzymy na całość. Przeanalizowaliśmy ich wszystkie mecze z ostatnich dwóch lat. Wiemy, jak lubią grać, ale wiemy też, jakie ograniczenia niesie katarski klimat. Choćby to, że w tym upale i wilgoci nie da się cały czas grać pressingiem wysoko… – dodał.

Sebastian Szymański szczerze o nastawieniu kibiców: „Każdy nas krytykuje za styl” [CZYTAJ]

– Wiem, że jako sztab zrobiliśmy wszystko, co było można. Zawodnicy także. I chcielibyśmy porwać naród – podsumował Michniewicz.

Po meczu z Meksykiem Polacy zmierzą się z Arabią Saudyjską. Ostatnim rywalem Biało-Czerwonych w ramach fazy grupowej Mistrzostw Świata w Katarze będzie Argentyna.

Źródło: Gol24.pl

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments