Problemy zdrowotne Matty’ego Casha. Piłkarz Aston Villi może nie pojechać na zgrupowanie reprezentacji Polski

Przyjazd Matty’ego Casha na wrześniowe zgrupowanie reprezentacji Polski stoi pod dużym znakiem zapytania. Jest to efekt kontuzji, której nabawił się w ostatnim meczu Premier League przeciwko Manchesterowi City.

Matty Cash wystąpił we wszystkich sześciu dotychczasowych meczach Premier League. Niestety, w szóstej kolejce 25-latek nabawił się kontuzji. W meczu przeciwko Manchesterowi City musiał opuścić murawę już w 27. minucie gry.

Wielka szansa dla Arkadiusza Milika. Polak przewidziany do pierwszego składu Juventusu! [CZYTAJ]

Uraz Casha

Kontuzja Matty’ego Casha wydaje się całkiem poważna. Jak przekazał rzecznik prasowy PZPN, Jakub Kwiatkowski, w rozmowie z „Interią”, przyjazd piłkarza Aston Villi na wrześniowe zgrupowanie reprezentacji Polski stoi pod znakiem zapytania. Jeśli Matty nie wyleczy się w pełni do czasu początku zgrupowania, to zostanie on w klubie. Władze reprezentacji Polski chcą, by był on w pełni sprawny na Mundial, który odbędzie się na przełomie listopada i grudnia.

– Przyjazd Matty’ego na wrześniowe zgrupowanie stoi pod dużym znakiem zapytania. Cash leczy kontuzję w klubie. Jeśli nie uda się jej wyleczyć, to jego przyjazd na kadrę będzie się mijał z celem. Najważniejsze, żeby Matty był zdrowy na listopad – przekazał Jakub Kwiatkowski.

Paulo Sousa wkrótce może wrócić do pracy. Portugalczyk miałby przejąć zespół, w którym gra Polak [CZYTAJ]

Kiedy gra reprezentacja Polski?

Najbliższa przerwa reprezentacyjna będzie miała miejsce w drugiej połowie września. Podczas nadchodzącego zgrupowania reprezentacja Polski rozegra 2 mecze, oba w ramach Ligi Narodów. 22 września Biało-Czerwoni zagrają u siebie z reprezentacją Holandii, a 3 dni później zmierzą się na wyjeździe z reprezentacją Walii.

Popyt większy niż podaż. Koszulki FC Barcelony wrócą do sprzedaży dopiero w październiku [CZYTAJ]


źródło: interia

Michał Budzich