Prezes Pogoni Szczecin zabrał głos w sprawie transferu Kamila Grosickiego. „To była krótka rozmowa”

Kilka dni temu w Polsce pojawiła się informacja o powrocie Kamila Grosickiego do Pogoni Szczecin. Jarosław Mroczek, prezes Portowców, w rozmowie z „Interią” przyznał, że kontaktował się z 32-latkiem, jednak nie doszli oni do porozumienia.

Zwykła plotka

Przez kilka dni portale sportowe żyły przenosinami Kamila Grosickiego z Premier League. Najpierw na tapecie pojawiła się Legia Warszawa, a następnie Pogoń Szczecin. Wszystko to okazało się wyssanymi z palca informacjami.

– Pojawiające się w mediach informacje, że jesteśmy blisko porozumienia z Grosickim, to co najwyżej objaw chęci pewnych ludzi, którzy chcieliby, żebyśmy faktycznie sprowadzili Kamila – przyznał Mroczek w rozmowie z „Interią”.

Prezes Portowców co prawda potwierdził, że rozmawiał z Kamilem Grosickim o przejściu do Pogoni Szczecin, jednak rozmowy zakończyły się fiaskiem. Klub nie ma pieniędzy, aby opłacać 32-latka.

– To była naprawdę krótka rozmowa. Mówiąc wprost: finansowe oczekiwania Kamila są bardzo wysokie i nie stać nas na ich spełnienie – zakończył temat Mroczek.

Kacper Polaczyk