Poznaliśmy dziennikarzy, którzy skomentują najbliższe mecze reprezentacji Polski!

Już za 10 dni reprezentacja Polski rozegra pierwszy mecz podczas wrześniowego zgrupowania. TVP Sport ogłosiło, kto skomentuje najbliższe spotkania Biało-Czerwonych. W zestawieniu na próżno szukać Dariusza Szpakowskiego.

Przed reprezentacją Polski niezwykle ważne 3 spotkania w ramach eliminacji do Mistrzostw Świata 2022. Do tej pory Biało-Czerwoni rozegrali 3 mecze, w których uzbierali zaledwie 4 punkty. Jeśli chcemy zachować szanse na awans, nie możemy sobie pozwolić na kolejne straty punktów.

Kiedy gra reprezentacja Polski?

Wielkimi krokami zbliża się wrześniowe zgrupowanie reprezentacji Polski, podczas którego podopieczni Paulo Sousy rozegrają 3 mecze w ramach eliminacji do Mistrzostw Świata. 2 września w Warszawie Polacy podejmą Albanię, 3 dni później nasi reprezentanci zagrają na wyjeździe z San Marino, a 8 września zakończą zgrupowanie bardzo ważnym meczem z Anglią.

Kto skomentuje mecze?

Redakcja TVP Sport poinformowała na swojej stronie internetowej, kto będzie odpowiedzialny za komentarz przy najbliższych meczach. Włodarze Telewizji Polskiej przygotowali dla nas trzy różne duety. Niestety, na liście nie ma Dariusza Szpakowskiego.

  • Polska – Albania, 2 września 20:45 | Mateusz Borek i Kazimierz Węgrzyn
  • San Marino – Polska, 5 września | Komentatorzy: Jacek Laskowski, Marcin Żewłakow
  • Polska – Anglia, 8 września | Komentatorzy: Jacek Laskowski, Robert Podoliński

źródło: tvp sport

Michał Budzich