Potężny wywiad z Cristiano Ronaldo! „Manchester United mnie zdradził. Nie szanuję ten Haga”

W niedzielny wieczór w mediach pojawiła się prawdziwa bomba. Brytyjczycy opublikowali mocny wywiad z Cristiano Ronaldo. Portugalczyk nie przebierał w słowach.

Sezon 2022/2023 nie układa się po myśli Cristiano Ronaldo. Portugalczyk jest bardzo daleko od swojej optymalnej dyspozycji. We wszystkich rozgrywkach w tym sezonie CR7 rozegrał 16 meczów, w których strzelił zaledwie 3 bramki. W przypadku Ronaldo problemem jest nie tylko jego forma sportowa. W ostatnich tygodniach pojawiło się kilka skandali związanych z jego zachowaniem. Media od dłuższego czasu sugerują, że między nim a Erikiem ten Hagiem istnieje poważny konflikt.

Wywiad z Ronaldo

W niedzielny wieczór pojawił się gorący wywiad z Cristiano Ronaldo. Portugalczyk w rozmowie z Piersem Morganem przedstawił swoje odczucia z ostatnich kilku miesięcy. Piłkarz nie przebierał w słowach i pokusił się o kilka odważnych stwierdzeń.

„Manchester United mnie zdradził. Zostałem czarną owcą. Nie szanuję Erika ten Haga.”

„Manchester United próbował mnie zmusić do odejścia. Nie tylko trener, ale także inni ludzie wokół klubu. Czułem się zdradzony.”

„Czułem, że niektórzy ludzie nie chcą mnie w Manchesterze United. Nie tylko w tym roku, ale także w poprzednim sezonie.”

„Nie mam szacunku do Erika ten Haga, ponieważ on nie okazuje szacunku mi. Jeśli nie masz do mnie szacunku, nigdy nie będę go miał dla ciebie.”

Michał Budzich
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments