Pogba porównał Mourinho do Solskjaera. „Ole nigdy nie stawiałby się przeciwko zawodnikom”

Paul Pogba udzielił wywiadu telewizji Sky Sports. Na antenie wspomnianej stacji porównał Ole Gunnara Solskjaera i Jose Mourinho.

Nagła zmiana nastawienia trenera

Według Pogby jego początkowa relacja z portugalskim szkoleniowcem była bardzo dobra. Dopiero z czasem coś się zmieniło. Francuz nie potrafił wskazać konkretnego wydarzenia, które mogło spowodować zmianę nastawienia u Mourinho.

– Swego czasu miałem świetną relację z Mourinho, wszyscy to dostrzegali, ale nikt nie wie, co się zmieniło pewnego dnia. To bardzo dziwna sprawa, trudno mi to nawet wam wytłumaczyć, bo sam nie wiem, o co poszło…

Komplementy dla Solskjaera

Paul Pogba ma kompletnie odmienne zdanie na temat obecnego szkoleniowca Manchesteru United, Ole Gunnara Solskjaera. Według francuskiego pomocnika Norweg nigdy by się nie odwrócił od swoich zawodników.

– To co teraz łączy mnie z Ole to coś zupełnie innego, on nigdy nie stawiałby się przeciwko zawodnikom – powiedział w telewizji Sky Sports.

– Być może Ole mógłby kogoś nie wystawiać do składu, ale to nie byłoby tak, że zwyczajnie by ich odsunął, jakby w ogóle nie istnieli. Taka jest właśnie różnica pomiędzy nim a Mourinho – wytłumaczył Francuz.

Paul Pogba ponownie dołączył do Manchesteru United latem 2016 roku. W barwach Czerwonych Diabłów zanotował 198 występów, w których strzelił 37 bramek i zanotował 39 asyst. Portal transfermarkt.de wycenia Francuza na 60 mln euro. Jego kontrakt z United wygasa wraz z końcem czerwca 2022 roku.

Źródło: Sky Sports, Transfery.info