Piotr Nowak odpowiedział Michałowi Nalepie. „Nigdy nie byłem w kasynie”

 

Piotr Nowak odniósł się do słów Michała Nalepy, który zarzucił trenerowi problem z hazardem. Były trener Jagiellonii Białystok zasugerował, że 27-letni pomocnik był leniwy podczas treningów.

Nieudana współpraca Nowaka z Nalepą

Piotr Nowak pracował w ekipie z Podlasia tylko jedną rundę. Wraz z nowym sezonem zastąpił go Maciej Stolarczyk. Po odejściu Nowaka z Jagiellonii Białystok doszło do medialnej przepychanki.

Michał Nalepa w wywiadzie dla TVP Sport opowiedział o swojej sytuacji w Jadze pod wodzą Piotra Nowaka. Pomocnik narzekał, że za wynik ekipy z Podlasia w dużej mierze odpowiada sam szkoleniowiec. 27-latek zarzucił trenerowi, że ten nie do końca był skupiony na pracy. Powodem miał być problem z hazardem.

Piłkarz krytykuje Piotra Nowaka: „To nie miało nic wspólnego z profesjonalnym futbolem” [CZYTAJ]

Komentarz trenera

Takie doniesienia dotarły do Piotra Nowaka. Trener postanowił odnieść się do słów Michała Nalepy we wpisie na Twitterze. Szkoleniowiec zaprzecza temu, iż miał problem z hazardem.

– Zanim „dwa dzbany od szklany” zaczną powtarzać jak mantrę: podobno, gdzieś słyszałem, ktoś mi powiedział, krótko i na temat. Nigdy w swoim życiu nie byłem w kasynie, NIGDY. Tyle w tym prawdy, co ilości sprintów wykonanych przez P. Michała w czasie treningów i meczów, czyli… wiecie ile? – napisał Piotr Nowak.

Gerard Romero podał termin, do którego ma zostać sfinalizowany transfer Lewandowskiego [CZYTAJ]

Źródło: Twitter