Piłkarze PSG nie wytrzymali napięcia. Mbappe sprowokował bramkarza, a Neymar go odepchnął [WIDEO]

Piłkarze PSG nie wytrzymali napięcia we wczorajszym meczu z Metz. Po strzeleniu gola na 2:1 Kylian Mbappe wykrzyczał kilka słów w kierunku bramkarza przeciwnego zespołu, a następnie Neymar przewrócił tego samego bramkarza.

PSG jest obecnie liderem Ligue 1 z kompletem punktów po 7 rozegranych kolejkach. Mimo wszystko ich dorobek punktowy zakłamuje nieco rzeczywistość, gdyż Les Parisiens kilkukrotnie strzelali gola na wagę trzech punktów dopiero w doliczonym czasie gry. Tak też było i wczoraj w meczu z niżej notowanym FC Metz.

Męczarnie PSG

FC Metz znajduje się obecnie na ostatnim miejscu w tabeli francuskiej Ligue 1. Nie przeszkodziło im to jednak w postraszeniu naszpikowanego gwiazdami Paris Saint-Germain. Co prawda to paryżanie jako pierwsi wyszli na prowadzenie już w 5. minucie za sprawą bramki Hakimiego, jednak piłkarze Metz wyrównali stan rywalizacji w 39. minucie spotkania. Wynik 1:1 utrzymywał się przez ponad 50 minut i wydawało się, że PSG po raz pierwszy w tym sezonie straci punkty, jednak nic z tych rzeczy. W 94. minucie gola na wagę trzech punktów zdobył Achraf Hakimi, dla którego była to druga bramka w tym spotkaniu.

Zamieszanie w doliczonym czasie gry

Najwięcej emocji w mediach wzbudziło jednak wydarzenie po strzelonej bramce przez PSG. Kiedy Hakimi wpakował piłkę do siatki, to bramkarz Metz, Alexandre Oukidja, położył się na murawę. Do bramkarza przeciwnej drużyny podbiegł nagle Kylian Mbappe, który wykrzyczał do niego kilka prowokujących słów. Bramkarz Metz ruszył w kierunku świętujących piłkarzy PSG, by wyjaśnić sprawę. Wtedy do akcji wkroczył Neymar, który odepchnął Oukidję, a ten upadł na ziemię. Sędzia postanowił ukarać żółtą kartką Neymara oraz bramkarza Metz.