Piłkarz Zagłębia Lubin na celowniku holenderskiego klubu. Nowy kontrakt albo odejście z ekipy Miedziowych

Według Tomasza Włodarczyka z portalu Meczyki.pl holenderski klub interesuje się piłkarzem Zagłębia Lubin. Na celowniku Go Ahead Eagles Deventer znalazł się Łukasz Łakomy.

Dobry start sezonu

Łukasz Łakomy zanotował dobre wejście w sezon 2022/23. Młodzieżowy reprezentant Polski pomógł Zagłębiu Lubin w niedawnym meczu z Lechem Poznań. 21-latek strzelił w tym spotkaniu piękną bramkę, która przybliżyła Miedziowych do remisu z mistrzami Polski.

Były kapitan Lecha Poznań ma obawy przed meczem z Vikingurem Reykjavik. „Mogą być kłopoty” [CZYTAJ]

Niezła forma pomocnika została zauważona przez zagraniczne kluby. Nowe informacje w sprawie potencjalnego transferu 21-latka przekazał Tomasz Włodarczyk. Dziennikarz twierdzi, że Łukasz Łakomy znalazł się na celowniku holenderskiego Go Ahead Eagles Deventer.

– Łukasz Łakomy ma propozycję z Eredivisie. Słyszę o Go Ahead Eagles, ale nie jest to super oferta dla Zagłębia. Gracz ma też na stole nowy kontrakt. Jeśli nie znajdzie się odpowiedni kupiec latem, na początku września może przedłużyć umowę – powiedział Tomasz Włodarczyk w programie „Okno Transferowe” na antenie Meczyków.

Źródło: Meczyki.pl