Piłkarz Atalanty Bergamo o wymianie koszulek z Ronaldo. „Nawet na mnie nie spojrzał. Poczułem się mały”

Piłkarz Atalanty Bergamo, Robin Gosens opisał w swojej biografii historię o niedoszłej wymianie koszulek z Cristiano Ronaldo. Portugalczyk zignorował Niemca, który po wszystkim czuł się bardzo skrępowany.

Spotkał się z odmową

Cristiano Ronaldo ma wielu fanów na świecie. Wśród nich są także piłkarze Serie A. Nic dziwnego więc, że Robin Gosens po jednym ze spotkań poprosił Portugalczyka o koszulkę. Niemiecki wahadłowy Atalanty spotkał się jednak ze stanowczą odmową. Jak napisał na łamach swojej biografii, poczuł się mały i skrępowany.

– Po spotkaniu z Juventusem starałem się spełnić swoje marzenie o koszulce Cristiano Ronaldo. Po meczu podszedłem do niego i zapytałem: „Cristiano, mogę prosić o twoją koszulkę?”. Nawet na mnie nie spojrzał. Po prostu powiedział: „Nie!” – napisał w swojej biografii Gosens.

„Poczułem się mały”

– Byłem bardzo zawstydzony. Odszedłem i poczułem się mały. Znasz ten moment, kiedy dzieje się coś krępującego i rozglądasz się, żeby spojrzeć, czy ktoś to zauważył? Tak właśnie się czułem i starałem się to ukryć – wyznał niemiecki wahadłowy Atalanty Bergamo.

Źródło: Football Italia