Czas na pierwszy transfer Legii przed kolejnym sezonem! Piłkarzem interesował się klub z Niemiec

Już niedługo może zostać ogłoszony pierwszy, letni transfer Legii Warszawa. Tomasz Włodarczyk z serwisu meczyki.pl potwierdził plotki mówiące o zainteresowaniu ze strony Legii 23-letnim Mahirem Emrelim. Mistrz Polski może wygrać rywalizację o piłkarza m.in. z Unionem Berlin.

Legia Warszawa szuka napastnika!

Od kilku dni w polskich mediach mówi się o zainteresowaniu Mahirem Emrelim ze strony Legii Warszawa. Tomasz Włodarczyk podaje, że rozmowy pomiędzy obiema stronami trwają już od ponad tygodnia i z każdym dniem przybierają na sile. Sam piłkarz jest zainteresowany dołączeniem do Legii, jednak chciałby, żeby transfer był dla niego trampoliną do jeszcze większych klubów z poważniejszych lig europejskich.

Kontrakt Mahira Emreliego z Karabachem Agdam obowiązuje do końca obecnego sezonu. W związku z tym do Legii trafiłby na zasadzie wolnego transferu, jednak piłkarz żąda nie tylko wysokiej pensji, ale również premii za podpisanie umowy. Tomasz Włodarczyk podaje, że piłkarzem interesują się takie kluby jak Union Berlin, czy Ural Jekaterynburg. Mimo to 23-letni Azer z aktualnych opcji preferuje Legię Warszawa. Jedynie nagły zwrot akcji w postaci oferty z dużo silniejszego klubu mógłby zmienić jego decyzję.

– We wtorek ma do rozegrania przedostatni mecz w lidze. Po nim rozmowy w sprawie podpisania kontraktu z Legią powinny zmierzać ku końcowi – pisze Tomasz Włodarczyk.

Kim jest Mahir Emreli?

Mahir Emreli urodził się 1 lipca 1997 roku w Azerbejdżanie. Do tej pory grywał tylko i wyłącznie w rodzimych klubach. W obecnym sezonie ligi azerskiej 23-latek zdobył 16 bramek w 18 meczach. W dotychczasowej karierze 26-krotnie zagrał w narodowych barwach i zdobył w nich 4 bramki.

źródło: meczyki.pl

Michał Budzich