„On nie jest lepszy ode mnie” – napastnik Ghany porównał się do Neymara

Reprezentacja Ghany rozpocznie dziś swoje zmagania na mistrzostwach świata w Katarze. O godzinie 17:00 „Czarne Gwiazdy” zmierzą się z Portugalią. Przed spotkaniem głos zabrał Mohammed Kudus, który… porównał się do Neymara. 

Ghana znalazła się w dość ciekawej grupie. Poza Portugalią trafiła na Koreę Południową i Urugwaj. Afrykański zespół rozpocznie dziś swój udział na mundialu od starcia z tą pierwszą ekipą.

Kudus = Neymar?

Dość kontrowersyjnej wypowiedzi na kilka godzin przed meczem udzielił Mohammed Kudus. 22-latek stwierdził, że jest równy Neymarowi i nie czuje się od niego gorszy. Powołał się przy tym na spotkanie z Brazylią (0-3), które miało miejsce we wrześniu.

On bronił swojego kraju, a ja swojego. Nie zamierzałem pozwolić dawać mu się poniewierać. To, co obecnie czyni go lepszym ode mnie, to liczba trofeów. Ja dotrę do tego miejsca wkrótce. On nie jest lepszy ode mnie. Jest tylko postrzegany jako gracz klasy światowej – stwierdził napastnik Ghany. 

Kudus wierzy, że Ghana może osiągnąć dobry wynik na trwającym mundialu.

Nie graliśmy ostatnio najlepiej, ale ja wiem, co czuje, kiedy zwracam się do chłopaków. Atmosfera w zespole jest świetna i ten zespół czeka niedługo wiele sukcesów. Może jeszcze nie teraz, ale już wkrótce – przyznał.

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments