Ogromna dziura w boisku. Na szczęście nikt nie ucierpiał [WIDEO]

Podczas meczu Austria – Dania doszło do niecodziennej sytuacji. Po zakończeniu spotkania na środku boiska pojawiła się ogromna dziura.

„Krater” w boisku

Piłkarze reprezentacji Danii po spotkaniu z Austrią zauważyli nietypową rzecz. W okolicach środka pojawiła się ogromna dziura. Andreas Skov Olsen postanowił sprawdzić jej głębokość. Piłkarz Club Brugge zmieścił w niej połowę nogi. Na szczęście żaden z zawodników nie ucierpiał z powodu tej dziury. Po meczu poinformowano odpowiednie osoby o stanie boiska.

Arabscy inwestorzy nie wejdą do Śląska Wrocław? „Nie ma takiego tematu” [CZYTAJ]

Mecz Austria – Dania zakończył się zwycięstwem gości (1:2). Bramki w tym spotkaniu strzelali Pierre-Emile Höjbjerg (28. minuta), Jens Stryger Larsen (84. minuta) oraz Xaver Schlager (67. minuta).