Nowe informacje ws. transferu Kyliana Mbappe. Real Madryt podejmie działania w końcówce okienka

Wciąż nieznana jest przyszłość Kyliana Mbappe. Według Fabrizio Romano Real Madryt zrobi jeszcze jedno podejście pod transfer Francuza pod koniec letniego okna transferowego.

Co z transferem do Realu Madryt?

Umowa Kyliana Mbappe z Paris Saint-Germain obowiązuje do końca czerwca 2022 roku. Piłkarz chciałby opuścić stolicę Francji już teraz, jednak władze klubu się na to nie godzą. Wszystko sprowadza się do tego, że Mbappe odejdzie z ekipy wicemistrzów Francji jako wolny zawodnik.

Kolejne podejście Królewskich

Real Madryt nie zamierza jednak czekać. Fabrizio Romano poinformował, iż Królewscy podejmą jeszcze jedną próbę sprowadzenia Francuza pod koniec letniego okna transferowego.

– To będzie szalony tydzień, bo Real nie zamierza stać bezczynnie. Moja intuicja mi podpowiada, że Mbappe zostanie w PSG do końca umowy W 2022 będzie miał wiele szans na grę w Realu. Uważam, że wydarzy się to w przyszłym roku – powiedział włoski dziennikarz w programie El Larguero na antenie Cadena SER.

Ostateczna akcja pt. „Mbappe”

Według hiszpańskiego AS’a Królewscy zaczną działać 48 godzin przed zamknięciem letniego okna transferowego. Wspomniane źródło twierdzi, że Real Madryt zaproponuje PSG około 145 mln euro. Wygląda więc na to, iż sprawa nie jest do końca przesądzona.

Profesjonalne zachowanie

Mbappe odmawia podpisania nowego kontraktu, jednak nie buntuje się i nie wymaga odejścia. Skutecznie pomaga zespołowi w walce o mistrzostwo Ligue 1. W trzech pierwszych kolejkach nowego sezonu ligi francuskiej zdobył jedną bramkę i zaliczył dwie asysty. Piłkarz nie chce pogarszać swoich relacji z władzami PSG.

Źródło: Cadena SER, AS, Sport.pl