Nowe informacje ws. przejęcia Lechii Gdańsk. „Nie negocjują z Saudi Aramco”

Przegląd Sportowy przedstawił nowe informacje ws. przejęcia Lechii Gdańsk. Według wspomnianego źródła Saudyjczycy nie przejmą Biało-Zielonych.

Adam Mandziara niedawno poinformował o tym, że Lechia Gdańsk została wystawiona na sprzedaż. W mediach pojawiły się informacje, iż nowym właścicielem ekipy z Trójmiasta może zostać podmiot z Arabii Saudyjskiej. Takie doniesienia przekazał Mateusz Borek z Kanału Sportowego.

Nie było tematu Saudi Aramco w Lechii Gdańsk

Przegląd Sportowy przekazał nowe informacje w tej sprawie. W artykule umieszczono odpowiedź na powyższe plotki o wspomnianym podmiocie w Lechii Gdańsk.

– W mediach pojawiła się informacja, że nowym właścicielem może zostać koncern paliwowy z Arabii Saudyjskiej, dzięki czemu Lechia mogłaby liczyć na 25-30 mln euro dodatkowych pieniędzy w budżecie. Mowa o Saudi Aramco. Oczywiście rozmowy z potencjalnymi inwestorami odbywa się za zamkniętymi drzwiami, ale z naszych informacji wynika, że to nieprawda. Lechia negocjuje z dwoma podmiotami, wśród nich nie ma wspomnianego koncernu – napisano w Przeglądzie Sportowym.

„Z Polaków znany jest tu tylko Robert Lewandowski”. Arabia Saudyjska nie boi się Biało-Czerwonych [CZYTAJ]

– Właściciel chciałby jednoznacznie zdementować nieprawdziwą informację pojawiającą się w mediach jakoby wśród dwóch podmiotów, z którymi toczą się rozmowy był koncern Saudi Aramco. To nieprawda – czytamy.

Źródło: Przegląd Sportowy