Niezwykle emocjonująca końcówka we Włoszech! Beznadziejny mecz Szczęsnego [WIDEO]

Niedzielne spotkanie pomiędzy Udinese-Juventus zakończyło się remisem 2:2. Obie bramki sprezentował rywalom  Wojciech Szczęsny, a w samej końcówce meczu sędzia nie uznał zwycięskiego gola Cristiano Ronaldo.

Najgorszy występ w karierze?

Juventus prowadził do przerwy 2:0. To, co wydarzyło się później, Wojciech Szczęsny będzie chciał jak najszybciej zapomnieć. Golkiper reprezentacji Polski wypluł przed siebie strzał Arslana i próbując ratować sytuację, sprokurował rzut karny. Roberto Pereyra pewnie pokonał z jedenastu metrów bramkarza Starej Damy.

Jakby tego było mało, Szczęsny popełnił kuriozalny błąd również przy drugim golu Udinese. Golkiper Juventusu po podaniu od Bonucciego stracił piłkę, a sytuację wykorzystał Deulofeu, który umieścił piłkę w siatce.

Zabrakło niewiele

Arbiter spotkania doliczył aż 6 minut do czasu podstawowego. W 94. minucie Crisitano Ronaldo pofrunął wysoko i głową trafił do siatki rywali. Na nieszczęście dla Juventusu sędzia po konsultacji z VARem anulował gola. Portugalczyk w momencie uderzenia był na pozycji spalonej i dodatkowo został ukarany żółtą kartką za ściągnięcie koszulki podczas celebrownia bramki.