Niesamowita frekwencja na prezentacji Roberta Lewandowskiego. Od Polaka lepszy był tylko jeden piłkarz

Za nami prezentacja Roberta Lewandowskiego jako nowego piłkarza FC Barcelony. Na wydarzeniu zorganizowanym na Camp Nou pojawiły się dziesiątki tysięcy kibiców. Pod tym względem w całej historii Blaugrany lepszy od Lewandowskiego był tylko jeden piłkarz.

W lipcu FC Barcelona poinformowała o sfinalizowaniu transferu Roberta Lewandowskiego. Kiedy transakcja została dopięta, wówczas pierwszy zespół Barcy przebywał w USA. Tuż po ogłoszeniu transferu Lewandowski udał się do USA, gdzie dołączył do reszty drużyny. Niedługo później zorganizowano tam kameralną prezentacją Lewandowskiego. Główne wydarzenie odbyło się jednak po powrocie Barcy z amerykańskiego tournee.

Agent Lewandowskiego: „To jeden z trudniejszych transferów w mojej karierze” [CZYTAJ]

Frekwencja na powitaniu Lewandowskiego

W piątek odbyła się główna prezentacja Roberta Lewandowskiego jako piłkarza FC Barcelony. Na wydarzeniu powitalnym nowego napastnika Blaugrany pojawiły się dziesiątki tysięcy kibiców. Mówi się, że na piątkowej prezentacji Roberta Lewandowskiego, która odbyła się na Camp Nou, zjawiło się około 59 tysięcy kibiców. Tym samym byłby to drugi najlepszy wynik w historii prezentacji nowych piłkarzy FC Barcelony. Od Polaka miał być tylko lepszy Zlatan Ibrahimović. Na powitaniu Szweda zjawiło się ok. 60 tysięcy kibiców.

Największe frekwencje podczas prezentacji nowych piłkarzy Barcy:

  1. Zlatan Ibrahimović – 60 000 kibiców
  2. Robert Lewandowski – 59 000
  3. Neymar – 57 000
  4. David Villa, Francesc Fabregas – 35 000
  5. Thierry Henry – 30 000
  6. Ronaldinho – 25 000

Michał Budzich
3 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
sssss
sssss
Gość
1 miesiąc temu

hahahhaa 30 tysiecy maksymalnie

dupa chuj
dupa chuj
Gość
1 miesiąc temu

chuj dupa

Robert
Robert
Gość
Reply to  dupa chuj
1 miesiąc temu

Spadaj