Niepewna przyszłość Lewandowskiego. Bayern otrzymał ofertę sprzedaży Polaka

Do Bayernu Monachium wpłynęła konkretna oferta za Roberta Lewandowskiego! Według dziennika „Tageszeitung” wokół 32-latka robi się coraz więcej szumu. Póki co nie wiadomo, który klub zdecydował się na wystosowanie oferty za snajpera.

Już kilka dni temu pojawiły się pierwsze wieści o olbrzymim zainteresowaniu Lewandowskim. Dziennikarz „Sky Sports” ustalili, że kilka drużyn sondowało możliwość pozyskania 32-latka latem. Pojawić się także miały wstępne kontakty z Pinim Zahavim, a więc agentem Polaka.

W środę dowiedziano się, że wśród zainteresowanych znalazła się między innymi Chelsea. Ostatecznie jednak „The Blues” wyżej cenią sobie Romelu Lukaku i Erlinga Haalanda. To właśnie któregoś z nich spróbują sprowadzić latem.

Dzieje się

To natomiast nie koniec zamieszania. Dziennik „Tageszeitung” podaje, że do Monachium wpłynęła oficjalna oferta w sprawie kupienia Roberta Lewandowskiego. Niestety, niemieckie źródło nie podaje konkretnie klubu, z którego wspomniana oferta pochodzi.

Z angielskiego kierunku oprócz Chelsea wiadomo o zainteresowaniu Manchesteru United. „Czerwone Diabły” także miały sondować możliwość sprowadzenia 32-latka i niewykluczone, że propozycja odkupu Pollaka pochodzi właśnie od nich.