Nie Skorża, nie Szewczenko. Cezary Kulesza skontaktował się z kolejnym kandydatem do objęcia reprezentacji Polski

Cezary Kulesza prowadzi poszukiwania selekcjonera reprezentacji Polski. Jak informuje Tomasz Włodarczyk, prezes PZPN skontaktował się z kolejnym kandydatem do objęcia piłkarskiej reprezentacji Polski.

W 2022 roku selekcjonerem reprezentacji Polski był Czesław Michniewicza. Jego obecna umowa wygasa wraz z końcem grudnia tego roku. W poniedziałek Polski Związek Piłki Nożnej poinformował, że Cezary Kulesza nie skorzystał z zawartej w kontrakcie klauzuli pozwalającej na jednostronne przedłużenie umowy selekcjonera na dotychczasowych warunkach.

Poszukiwania Kuleszy

Wydaje się, że obecnie Czesław Michniewicz w oczach Cezarego Kuleszy jest jedynie opcją rezerwową w przypadku, gdyby nie udało mu się znaleźć lepszego kandydata do prowadzenia reprezentacji Polski. W biurze PZPN z pewnością trwają obecnie intensywne poszukiwania nowego selekcjonera. W ostatnich dniach media informowały o dwóch trenerach, którzy mogliby objąć polską drużynę narodową. Cezary Kulesza miał kontaktować się z Andrijem Szewczenką oraz Maciejem Skorżą. Drugi z panów miał odrzucić propozycję prezesa PZPN.

Kolejny kandydat

We wtorkowy wieczór media obiegła informacja o kontakcie Kuleszy z kolejnym trenerem. Tym razem chodzi o Nenada Bjelicę! Tę informację przekazał Tomasz Włodarczyk z portalu „meczyki.pl”

– Dotarłem do informacji – jest ona na 99% pewna – że Cezary Kulesza kontaktował się z Nenadem Bjelicą. Sondował na zasadzie, czy w ogóle byłby on zainteresowany tą posadą. […] Myślę, że Cezary Kulesza tych kandydatów sobie wysonduje jeszcze kilku – przekazał Tomasz Włodarczyk.

Michał Budzich
Latest posts by Michał Budzich (see all)

8 komentarzy do “Nie Skorża, nie Szewczenko. Cezary Kulesza skontaktował się z kolejnym kandydatem do objęcia reprezentacji Polski”

  1. Niech on ma honor, trener zdobył to co chciał więc niech da mu dalej pracować. U nas jes dobrze źle źle też źle dobrze wywala się obecnego trenera źle też wywalaja.

  2. I nowy trener nauczy kadre grać w piłkę majac 3 treningi przed meczem .Problem wg mnie leży w jakości piłkarzy w obronie nie mamy takowych bazujemy na wolnym Gliku polełniajacym błędy Kiwiorze jak tu grać ofensywnie skoro obrona nie poradzi sobie przy np kontrze …Sousa grał ofensywnie bramki strzelali ale i tracili póki co trudno połaczyć jedno z drugim żeby było dobrze w obronie i w ofensywie najlepszy trener nie pomoże bo to zawodnicy grają i oni popelniają błędy

  3. Dość długo ciągnie ten tasiemiec i zaczyna być nudny,zmiana trenera będą tak gadać do końca roku.

    • wybór selekcjonera to nie kupno fileta z kurczaka na promocji w Biedronce, trzeba się trochę zastanowić. Nakręcają to media bo nie mają o czym pisać.

  4. Masakra z tym PZPN,nie stać ich na najlepszego trenera ekstraklasy no to sonduje zagranicznego🤣🤣🤣bo na niego PZPN stac🤣🤣🤣i okazuje się że jakiś Balic ma zostać trenerem,śmiech na sali,to już lepiej tego Michniewicza niech zostawia.

    • Stać ich ale ten trener nie chce iść. Papszun sam mówi że ze względów rodzinnych będzie trenerem jeszcze przez 3 lata a później kończy z zawodem. I na początku chce napisać historię z Rakowem.

Możliwość komentowania została wyłączona.