Nie będzie flag na finale Pucharu Polski! Brak zmiany po odwołaniu PZPN

Sebastian Staszewski z Interii Sport oraz Piotr Koźmiński z portalu WP Sportowe Fakty donoszą, iż nie dojdzie do zmiany decyzji ws. organizacji finału Pucharu Polski. Kibice nie wniosą flag większych niż 2 m x 1,5 m.

Polski Związek Piłki Nożnej opublikował niedawno komunikat, w którym poinformował o warunku dotyczącym organizacji finału Pucharu Polski. Federacja otrzymała informację, iż jako organizator musi zapobiec wnoszeniu flag większych od wymiarów 2 m x 1,5 m. PZPN postanowił odwołać się do Samorządowego Kolegium Odwoławczego. Dziennikarze przekazali nowe informacje w tej sprawie.

Sebastian Staszewski z Interii Sport oraz Piotr Koźmiński z portalu WP Sportowe Fakty poinformowali, że polska federacja nic nie ugrała w rozmowach. Komenda Miejska Państwowej Straży Pożarnej zaopiniowała, iż lepiej będzie bez wnoszenia dużych flag.

W związku z zaistniałą sytuacją podczas finału Pucharu Polski najprawdopodobniej nie dojdzie do prezentacji opraw kibiców Lecha Poznań i Rakowa Częstochowa. Fanatycy obu ekip niedawno wystosowali wspólny apel do Cezarego Kuleszy. Kwestia flag na finale Pucharu Polski wydaje się już jednak nie do ruszenia.