Neymar przedłuży kontrakt z PSG. Gigantyczne zarobki Brazylijczyka

L’Equipe przekazało bardzo dobre informacje dla kibiców Paris Saint-Germain. Według dziennikarzy wspomnianego źródła Neymar przedłuży kontrakt z mistrzami Francji.

Saga związana z nowym kontraktem dla Neymara trwała od kilkunastu miesięcy. Media spekulowały, iż Brazylijczyk może odmówić podpisu, by zmienić barwy klubowe. Wśród drużyn, które miały skusić się na atakującego PSG wymieniano głównie Real Madryt i FC Barcelonę.

Zostanie w Paryżu

Okazuje się jednak, że Neymar zostanie w paryskim klubie. Umowa Brazylijczyka obowiązuje do końca następnego sezonu, dlatego działacze mistrzów Francji ciężko pracowali, by ją przedłużyć.

Według L’Equipe Neymar przedłużył kontrakt z Paris Saint-Germain do 2026 roku. Dziennikarze przekonują, że informacja trafi do mediów w sobotę. Brazylijczyk ma zarabiać około 30 milionów euro za rok gry.

Bilans Neymara w bieżącym sezonie to 27 spotkań, 15 goli i 10 asyst. Portal transfermarkt.de wycenia 29-latka na 110 milionów euro. Przypomnijmy, że Brazylijczyk dołączył do PSG w sierpniu 2018 roku za rekordowe 222 milionów euro.

Adam Dworak
P